Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

ADUSSİN

Layer 1

  ADUSSİN ‘nin açılımında neler var?

Biz  ADUSSİN ailesi   olarak ,yolculuğumuza başlarken yaşam alanlarımıza ADUSSİN’nin   içindeki 7 şifayı hayatımızın içine almaya niyet ettik ve bu niyetimizin gücünede  inandık.

Bunlar ADUSSİN’ nin açılımında olan 7 şifa

A-Astroloji çünkü bizim  ana tabanımız ,ve Aromaterapi

D-DOĞA

U-UYANIŞ

S-SAĞLIK

S-SEVGİ

İ-İYİLİK

N-NEFES i kapsıyor.

ADUSSİN  bir yaşam tarzımıdır?

 ADUSSİN sadece burada enerjisel ürünler üretmiyor. Biz ADUSSİ’ni bir yaşam tarzı olarak görüyoruz.

 İnstagram ,sayfamızda insanları bilgilendirmek için  her zaman ,çeşitli konuklarımız olucak ,astroloji eğitimlerimiz   doğa ile rahatlama kamplarımız,workshoplarımız olucak…

İnsanların keyifli zaman geçirebilmeleri ve kaliteli müzik dinlemeleri için  ADUSSİN spotify kurduk

Bunun içinde ADUSSİN’i  HAYATINA  DAVET  ET diyoruz.

Bu davetteki amacımız, Doğa anayla, güçlü bağlar kurmak ve enerjimizi  pozitif yönde dengeleyerek bedenimize ve ruhumuza iyi geliceğine inandığımız ürünlerimizle, özümüze  giden bu yolda, astrolojik bilgiler ışığında birlikte yürümek onun için sloganımızda 

BU TİTREŞİMLER SİZE İYİ GELİCEK  diyoruz.

 Ve buna da  yürekten inanıyoruz.

 ADUSSİN   aromaterapi  ürünlerinin üretiminde nelere  daha çok dikkat ediyoruz ?

Öncelikle, kurumsal  ve tarım  ve orman bakanlığınca onaylı bir firmayız ,tedarikçilerimizin ürün kalite belgelelerinin olmasını mutlaka  çok önemsiyoruz. Ve bu belgelerini ,bizlere sunamayanlar ile kesinlikle çalışmıyoruz .

     Ürünlerimizin olabildiğince taze ve etkili olabilmeleri için azar, azar  gruplar halinde,  uygun sembol ve frekanslarla  hazırlıyoruz.   

Sağlığımızı korumak  için  üretimimizdeki, hijyeni çok  önemsiyoruz, ve yine sağlık açısından ,  mutlaka geri dönüşümlü, koyu renk,cam ambalajları tercih ediyoruz

Yeniden yapılandırdığımız yaşam alanlarımız da, Aromaterapi ve Astrolojiyi   ürünler ile  nasıl birleştirdik?

Beynimizin, içinde davranışsal, motivasyon,uzun süreli bellek ve koku alma duyusu aynı yerden işlev görüyor. Burun reseptörleri ile aldığımız koku limbik sistemimizdeki duygu ve motivasyonumuza direk etki ediyor. ENDER SARAÇ ın kitabın da 5 duyuyla beslenme  adı altında şöyle bir bölüm vardır ki,  Ruhun burundan beslendiğini söyler,  eğer siz bu ruhsal çalışmalarınızı yaparken  aromatik güzel kokulardan faydalanırsanız sizi daha iyi bir ruh haline hazırlayarak güzel enerji verir ve ekstra fayda sağlarsınız  der. Evet…

Biz zaten astrolojik natal haritalarında kişinin, hangi ruhsal yolculukta ve sınavlarının nasıl olabileceğini   çeşitli matematiksel formülasyonlarla ve sembolleri okuyarak görebiliyoruz .Burda  nereye ilerlememiz gerektiğini bildiğimiz  için aromatik yağlar Reiki , Regresyon Terapi ve Çakra çalışmaları ile destekleyerek haritadaki gördüğümüz çıkış noktasına varıyoruz.

 Bunlara örnek vermemiz gerekirse….

Astrolojide 4 element vardır Bunlar ATEŞ,TOPRAK,HAVA VE SU 

 Burada, bize göre doğru olan, 5. bir şey daha varki,  bu 4 dört elementi birbirine bağlayan, bütünleştiren içerik ,oda RUH…..

Astroloji bize her zaman tüm potansiyelleri verir. Ama hersey, daima kişinin kendi özgür iradesindedir. 

 Bizler element eksikliğini ve fazlalığını da yine astroloji haritalarında matematiksel bir formülle buluyoruz. Bir insanın, doğum haritasındaki element dengesini, doğru yöne kanalize etmek,insanın, hayatının tüm akışını değiştirebilir.

 Aromaterapi, burada devreye giriyor  ve birbirlerini tamamlıyorlar.

 Astroloji tabanlı,ürünlerimiz neler? 

TOPRAK ELEMENT YAĞI

HAVA ELEMENT YAĞI

SU ELEMENT YAĞI

ATEŞ ELEMENT YAĞI

  Bu ürünlerimizi, bitkilerin, frekans değerlerine göre ve astrolojik açıdan uygunluklarına göre hazırladık.  

Kişilerin astrolojik haritalarına göre eksik elementi bulup o yağ ile enerjilerini dengelemelerini destekliyoruz.

  Satış ,yaparken mutlaka bu ürünlerin alımlarında ,kişiden doğum bilgilerini isteyip bunu tesbit ettikten sonra  kişiye eksik olanı tamamlaması için ürünlerimizi gönderiyoruz

Başka bir serimiz olan , ÇAKRA yağlarımızdan da  söz etmek istiyoruz. 

Bizim madde bedenimizin ,dışında  fiziki bedenimizi çevreleyen, Aura ve Magen gibi koruyucu katmanlar var. Kanın ,bedenimizde dolaştığı gibi enerji de  bu enerji bedenimizde dolaşıyor.

 Enerji, düzgün akmadığında ,fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar başlıyor. 

 Tüm rahatsızlıklarımızın, başlangıç yeri , önce enerji bedenimiz ,onun için biz enerji bedenimizi çok önemsiyoruz. Ve  , negatif enerjilere karşı çok sağlam olmasını istiyoruz.

  Enerji ,bedenimizdeki çakralar da enerji istasyonlarımız ve bunların doğru çalışması da  oldukça çok önemli 

 Çakra Yağ, serimizde ki, çakraların ,bitki karşılığı ve frekans değerleri göz önünde tutularak üretilmiş bir seridir 

 Kişiye ,renk terapisi uygulanarak, renk scalasından,  kişinin kendi içsel sesine güvenmesini isteyerek seçimlerini yapmasını istiyoruz

 Enerji dengemizi ,negatif enerjilere karşı koruma altına almak   içinde,  en yüksek frekans değerine sahip olan gül yağı ,tuz , gül sirkesi  ve bunlara uyumlu  çeşitli uçucu yağlarımızla, desteklediğimiz  Aura Spreyi mizde var.

 Bunların günlük hayat içerisinde,  kullanılmasının kişiye çok olumlu dönüşümler getireceğini  biliyoruz.

 Virüs Block Out serimizdeki,   balımızın içinde zerdaçal ,zencefil ,udihindi , günlük ve kekik ile özel hazırladığımız bu  karışımımızın günlük hayat içerisinde  bağışıklık sisteminize, doğal bir destek  olucağına inanmaktayız.

Misyonunuzu , kimyasal ilaçlara dayalı geleneksel tıp yöntemleri ve bitki tohumlarından elde edilen homeopatik prepatların yanında tamamlayıcı olarak değerlendirebilirmisiniz?

Evet, biz zaten herkesin bildiği üzere tıp doktoru değiliz. Her hangi bir bedensel sorunda, mutlaka herkesin öncelikle tıp doktorlarımızdan tedavi ve bilgi almalarını öneriyoruz

 Sattığımız hiçbir ürün ilaç değildir. 

Sadece destekleyici ve enerji dengeleyici çalışma ürünleridir.