Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Astroloji Eğitim Programı

Astroloji Eğitim Programı

Eğitimimiz ilk dönem Temel ve orta Seviye,  birleştirerek başlıcaktır. harita analizi yapmayı ve öngörülerde bulunmayı tamamen  ileri seviye astroloji programınıda bitirdiğiniz zaman öğrenmiş olacaksınız.

 Temel  ve orta Seviye sınıfı, 27 Eylül de başlayacaktır. Bu tarihte, iletişim ve bilginin gezegeni Merkür, retro pozisyonuna geçmeden önce  güçlü bir konumda ve günün diğer enerjileri çok verimli. şimdiden hepimize ışık, bilgi ve mutluluk dolu bir eğitim süreci getirmesini diliyorum… 

27 Eylül’de başlayacak 25 haftalık Temel  ve orta Seviye Eğitimimiz, 6 ay boyunca  her Pazartesi akşamı (haftada bir) 21:00’da Zoom üzerinden yapılacaktır.  Temel  ve orta Seviye Eğitimi tamamlandıktan sonra, İleri Seviye Eğitimi de  mart 2022’de başlayacaktır.

25  haftalık Temel  ve orta Seviye katılım ücreti ayda 535 TL olmak üzere    (toplam dönem ücreti 3.200 TL). İlk taksidi kayıt sırasında, sonraki ödemeleride kredi kartı üzerinden veya  aylık olarak ödemeniz mümkün…

ÖNEMLİ NOT: Eğitimin kalitesi açısından, katılımcı sayımız  sınırlıdır. Katilimci kotasi doldugunda  kayıtlar kapanacaktır.VE EĞİTİM BİTİMİNDE KATILAN HERKESE SETİFİKA VERİLECEKTİR.

Kayıt için doğum bilgileriniz ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasıyla  birlikte iletisim@adussin.com adresine mail atabilirsiniz veya +90 538 7736290 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. Kaydınızı oluştururken önce doğum haritanızın Astroloji öğrenmeye uygunluğunu inceliyorum ve hem tanışmak, hem haritanızla ilgili geri bildirim yapmak için mutlaka bir telefon görüşmesi yapıyorum.

 

Temel Seviye ve orta seviye, harita yorumu yapmaya yöneliktir.  25 hafta sürecek eğitimi tamamladığınızda, bir doğum haritasına baktığınızda   kişilik yapısı, ilgi alanları, hayat amacı, kariyer,  ilişki-evlilik, maddi kazanç, çocuk, ruhsallık potansiyelleri gibi tüm noktaları yorumlayabileceksiniz.

TEMEL VE ORTA SEVİYE ASTROLOJİ DERS PROGRAMI

1.Hafta :Astroloji tarihi mitolojisi ,Zodyak ve Burçlar kuşağı Astro Psikoloji  Astrolog Olmanın Gereklilikleri Nelerdir?

2).Hafta: Yükselen Burçlar

3).Hafta: Akslar, Evler VE Kullanım kuralları

4).Hafta: Elementler ,Nitelikler

5)Hafta:Gölge ve Sentez Burç Hesaplama

7)Hafta:Ay/Harita yorumlama

8)Hafta:Merkür (kişisel gezegenler)

9).Hafta:Venüs(kişisel gezegen)

10).Hafta:Mars (kişisel gezegen)

11)Hafta:Harita Yorumlama

12)Hafta:Jüpiter(Sosyal ve Toplumsal gezegenler) Jüpiter döngüsü

13).Hafta:Satürn(Sosyal ve Toplumsal gezegenler)Satürn döngüsü

14).Hafta:Uranüs(Jenerasyon/Kollektif gezegenler)

15)Hafta:Neptün(Jenerasyon/Kollektif gezegenler)

16).Hafta:Plüto(Jenerasyon/Kollektif gezegenler)

17)Hafta:Ay Düğümleri ve Karma

18).Hafta:Harita Tipleri

19).Hafta:Açıların Kombinasyonları

20).Hafta: Açı Kalıpları

21).Hafta:Güneş &Ay ilişkisi( Fazı)

22)Chron

23) Kara Ay Lilith

24) Sabit Yıldızlar

25)  Harita Yorumlamaya Nerden Başlanır?

DERS YAPILACAK PLATFORM ZOOM

Zoom üzerinden yapacağımız canlı video derslerinde hepimiz birbirimizi  küçük kutucuklarda görüyor olacağız. Oldukça interaktif bir ortam   Sorularınızı, görüşlerinizi sadece yazılı olarak değil, sesli ve görüntülü olarak da paylaşma  şansınız var.

Nasıl

Derslerimize katılmak için herhangi bir program indirmenize gerek yok. Her dersten önce e-mail adresinize dersin davetini göndereceğiz. Davet linkine tıkladığınız anda otomatik olarak derse bağlanacaksınız. Kullanımı çok kolay. Eğer dersten önce Zoom’a bağlanma denemesi yapmak isterseniz de, dersler başlamadan birkaç gün önce sizinle irtibata geçip yardımcı olacağız.

Ya Dersleri

tüm derslerimizi kaydedip, ders bittikten sonra sizlerle paylaşıyor olacağız. Kaçırdığınız ders olursa rahatlıkla kayıtttan dinleyebilirsiniz.