Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Doğum Zamanı Rektifikasyonu

DOĞUM ZAMANI REKTİFİKASYONU

Doğum zamanınızı bilmiyorsanız, hayatınızda dönüm noktası teşkil edecek olaylara, fiziksel görünümünüze, davranışlarınıza ve ilişikilerinize bakarak, astrolojik olarak doğru doğum tarihini tespit etmek mümkündür.

Bu analizi seçmeden önce, günün hangi zaman diliminde doğmuşsunuz- en azından bunu bilmeniz ve bana belirtmeniz gerekiyor. Örneğin sabah 10-12 arası, öğleden sonra, akşam saatleri vs gibi… Doğduğunuz günü bilmiyorsanız, size rehberlik etmem mümkün olmaz.

Bu hesaplama oldukça karmaşık ve zahmetli bir hesaplamadır. Hayatınızdaki en önemli anları, dönüm noktalarınızı bana yer, gün ve saat olarak bildirmek üzere tam iş birliğinize ihtiyacım olacak. Ayrıca hesaplamaya başlamadan önce fiziksel görünümünüzü, iletişim şeklinizi ve genel enerjinizi gözlemlemem gerektiğinden, sizinle bir video görüşmesi yapacağız.

Danışmanlığınızı nasıl alabilirsiniz?

Şu an şubat 2022 tarihli randevu oluşturabiliyorum. Hem sizlere kaliteli hizmet sunmak istediğim için haftada ikiden fazla randevu almadığımdan, dolayı. (Bu güncellemenin eklenme tarihi: temmuz  2021).

İlgilendiğiniz danışmanlık türünü seçtikten sonra, iletişim@adussin.com yazarak veya 0538 773 62 90  numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. Eğer e-mail ile randevu talebinde bulunuyorsanız, lütfen mailinize  size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ekleyiniz.

Tüm danışmanlıkları randevulaştığımız gün ve saatte tercihe göre Zoom/Skype üzerinden yapmaktayım.

Görüşmemiz tamamlandıktan sonra, yorumunuzun tümünü dijital MP3 formunda kaydedilmiş olarak, doğum haritanız ile birlikte e-posta aracılığıyla tarafınıza gönderiyorum.