Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

İlişki Uyumu Analizi (Synastry)

İlişki Uyumu Analizi (Synastry)

İki kişi arasındaki uyumluluğu ve ilişkiden ne bekleyebileceğini analiz eder. Bu romantik partneriniz, eşiniz, çocuğunuz, meslektaşınız veya iş ortağınız olabilir.
Varsa, ilişki sorunlarınıza ve bunların nasıl çözülebileceğine de odaklanacağız.

 

 

‘Yeryüzüne birlikte geldiniz ve ölümün ak kanatları günlerinizi bölene dek birlikte olacaksınız. Ama bırakın da tanrısal alemin rüzgarları esip dolanabilsin diye biraz boşluk kalsın aranızda.. Birbirinizi sevin, ama mecburiyetlerle bağlanmayın. Bırakın yüreklerinizin sahilleri arasında gelip giden bir deniz olsun sevgi. Birbirinizin kadehini aşkla doldurun ama eğilip de içmeyin aynı kadehten. Ekmeğinizi bölüşün, ama aynı lokmayı dişlemeye kalkmayın. Şarkı söyleyin, dans edin, eğlenin birlikte, ama ikinizin de ayrı kimlikler olduğunu unutmayın. Çünkü lavtadan dağılan müzik aynı, ama nağmeleri çıkaran teller ayrıdır. Yüreklerinizi birbirine bağlayın ama biri ötekinin saklayıcısı olmasın. Zira ancak hayatın elidir yürekleri avucunda tutan. Hep yanyana olun, ama birbirinize fazla sokulmayın, çünkü aynı tapınağa omuz veren sütunlar da ayrı durur birbirinden ve birbirinin gölgesinde boyveremez bir meşe ile bir selvi…’’ Halil Cibran

Şu an şubat 2022 tarihli randevu oluşturabiliyorum. Hem sizlere kaliteli hizmet sunmak istediğim için haftada ikiden fazla randevu almadığımdan, dolayı. (Bu güncellemenin eklenme tarihi: temmuz  2021).

İlgilendiğiniz danışmanlık türünü seçtikten sonra, iletişim@adussin.com yazarak veya 0538 773 62 90  numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. Eğer e-mail ile randevu talebinde bulunuyorsanız, lütfen mailinize  size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ekleyiniz.

Tüm danışmanlıkları randevulaştığımız gün ve saatte tercihe göre Zoom/Skype üzerinden yapmaktayım.

Görüşmemiz tamamlandıktan sonra, yorumunuzun tümünü dijital MP3 formunda kaydedilmiş olarak, doğum haritanız ile birlikte e-posta aracılığıyla tarafınıza gönderiyorum.